דף הבית » כבלים אופטיים Multimode » מגשר אופטי מולטי מוד ST/SC אורך 10 מטר

מגשר אופטי מולטי מוד ST/SC אורך 10 מטר

680280_large

כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור ST וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור ST וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.

intel gaming processors
  כל הזכויות שמורות © 2009-2018  ראם סמרטק (ראם יבוא ושיווק מחשבים )
בניית אתר: TechnoCraft