דף הבית » כל המוצרים בקטגוריה כבלים וממירים » כבלים אופטיים Multimode

כבלים אופטיים Multimode

מגשר אופטי מולטי מוד LC/SC אורך 10 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/SC אורך 5 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
130 ₪
מחיר באתר
124 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/SC אורך 2 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
110 ₪
מחיר באתר
103 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/ST אורך 10 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור ST מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/ST אורך 5 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור ST מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
130 ₪
מחיר באתר
124 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/ST אורך 2 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור ST מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
110 ₪
מחיר באתר
103 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד ST/SC אורך 10 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור ST וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד ST/SC אורך 5 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור ST וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
130 ₪
מחיר באתר
124 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד ST/SC אורך 2 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode קצה אחד עם חיבור ST וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
110 ₪
מחיר באתר
103 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/LC אורך 10 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור LC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/LC אורך 5 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור LC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
130 ₪
מחיר באתר
124 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד LC/LC אורך 2 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור LC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
110 ₪
מחיר באתר
103 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד SC/SC אורך 10 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור SCמהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד SC/SC אורך 5 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור SCמהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
130 ₪
מחיר באתר
124 ₪

מגשר אופטי מולטי מוד SC/SC אורך 2 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור SCמהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
110 ₪
מחיר באתר
103 ₪

מגשר אופטי מולטימוד ST/ST אורך 10 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור ST מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

מגשר אופטי מולטימוד ST/ST אורך 5 מטר
כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור ST מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
130 ₪
מחיר באתר
124 ₪

intel gaming processors
  כל הזכויות שמורות © 2009-2018  ראם סמרטק (ראם יבוא ושיווק מחשבים )
בניית אתר: TechnoCraft