דף הבית » כבלים אופטיים Multimode » מגשר אופטי מולטי מוד SC/SC אורך 2 מטר

מגשר אופטי מולטי מוד SC/SC אורך 2 מטר

680160_large

כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור SCמהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
110 ₪
מחיר באתר
103 ₪

כבל מגשר סיב אופטי 62.5/125 Multimode בשני הקצוות חיבור SCמהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע כתום וציפוי כרמי על הקונקטורים.

intel gaming processors
  כל הזכויות שמורות © 2009-2018  ראם סמרטק (ראם יבוא ושיווק מחשבים )
בניית אתר: TechnoCraft