דף הבית » כבלים אופטיים Singlemode » מגשר אופטי סינגל מוד LC/LC אורך 10מטר

מגשר אופטי סינגל מוד LC/LC אורך 10מטר

680250_large

כבל מגשר סיב אופטי Singlemode בשני הקצוות חיבור LC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע צהוב וציפוי כרמי על הקונקטורים.
מחיר מלא
215 ₪
מחיר באתר
208 ₪

כבל מגשר סיב אופטי Singlemode בשני הקצוות חיבור LC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע צהוב וציפוי כרמי על הקונקטורים.

intel gaming processors
  כל הזכויות שמורות © 2009-2018  ראם סמרטק (ראם יבוא ושיווק מחשבים )
בניית אתר: TechnoCraft