דף הבית » כבלים אופטיים Singlemode » מגשר אופטי סינגל מוד LC/SC אורך 5 מטר

מגשר אופטי סינגל מוד LC/SC אורך 5 מטר

680430_large

כבל מגשר סיב אופטי 9/125 Singlemode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע צהוב וציפוי כרמי על הקונקטורים.
נא להתקשר לבירור מלאי ומחיר.

כבל מגשר סיב אופטי 9/125 Singlemode קצה אחד עם חיבור LC וקצה שני חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע צהוב וציפוי כרמי על הקונקטורים.

intel gaming processors
  כל הזכויות שמורות © 2009-2021  ראם סמרטק (ראם יבוא ושיווק מחשבים )
בניית אתר: TechnoCraft