דף הבית » כבלים אופטיים Singlemode » מגשר אופטי סינגל מוד SC/SC אורך 5 מטר

מגשר אופטי סינגל מוד SC/SC אורך 5 מטר

680190_large

כבל מגשר סיב אופטי 9/25 Singlemode בשני הקצוות חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע צהוב וציפוי כרמי על הקונקטורים.
נא להתקשר לבירור מלאי ומחיר.

כבל מגשר סיב אופטי 9/25 Singlemode בשני הקצוות חיבור SC מהירות העברת מידע 1Gbit הכבל בצבע צהוב וציפוי כרמי על הקונקטורים.

intel gaming processors
  כל הזכויות שמורות © 2009-2021  ראם סמרטק (ראם יבוא ושיווק מחשבים )
בניית אתר: TechnoCraft